checkreq

Użytkownicy dzięki temu narzędziu mogą dowiedzieć się czy ich komputer spełnia wymagania wybranej gry.

Użytkownicy dzięki temu narzędziu mogą dowiedzieć się czy ich komputer spełnia wymagania wybranej gry.

Główną funkcją jest możliwość sprawdzania czy nasz komputer spełnia wymagania określonej gry. Dostępne są zarówno oficjalne wymagania jak i zweryfikowane, które są bardziej dokładne i zmniejszają ryzyko błędnych wyników. Po przeskanowaniu komputera za pomocą apletu Java wbudowanego w stronę, użytkownik otrzyma wynik czy jego sprzęt, który posiada jest wystarczająco wydajny do uruchomienia wybranej gry, jeżeli wynik będzie negatywny, poszczególne komponenty, które nie domagają pod względem wydajności zostaną wskazane. Co więcej jakiekolwiek problemy z wydajnością, ograniczaniem procesora przez kartę graficzną itp. zostaną wyświetlone jeśli zajdzie taka potrzeba.

Na naszej stronie dostępne jest również narzędzie sugerowania gier, które umożliwia odnalezienie interesujących nas gier. Wystarczy, że określimy jaki gatunek i jaka tematyka nas interesuje, a otrzymamy listę gier, która może nas zainteresować. Oprócz tego użytkownicy mają możliwość otrzymywania powiadomień na Facebooku jeśli tylko wymagania wyczekiwanej gry pojawią się, otrzymamy odpowiednią notyfikację. Co więcej, możliwość zapisywania konfiguracji umożliwia nam sprawdzanie np. naszego komputera znajdującego się w domu, z poziomu roboczego laptopa czy smartfona.

Główną przewagą są zweryfikowane wymagania, które wykluczają sytuację zawyżonych wymagań podawanych przez producenta, zwiększa to dokładność ostatecznej oceny. Przewaga nad konkurencyjnymi zastosowaniami przejawia się również w jakości przeprowadzonej analizy, dzięki autorskiemu algorytmowi, który jest znacznie dokładniejszy, uwzględnia takie sytuacje jak podwójna karta graficzna, wykrywanie kilku kart graficznych w systemie (i możliwość jej wyboru)

checkreq

Wypróbuj

checkreq 1